Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Noc Poezji 2020: Konkurs recytatorski dla przedszkoli i szkół podstawowych

Noc Poezji 2020: Konkurs recytatorski dla przedszkoli i szkół podstawowych

Klub Aneks

6 i 7 października 2020 r.

Kolejna odsłona konkursu recytatorskiego „Mój świat” w Klubie Aneks. W tym roku tematem przewodnim konkursu będzie motyw podróży w poezji dziecięcej. Mamy nadzieję zaprosić młodych recytatorów do przygody na Wyspach Bergamutach: literackich wypraw bliższych i dalszych! Będzie to jubileuszowa, już XX edycja konkursu w Klubie Aneks dla szkół podstawowych (kl. od I-III) oraz X edycja dla przedszkoli.

Projekt zrealizowany przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków w ramach marki Krakowskie Noce – Noc Poezji.

Konkurs przez wszystkie te lata cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdza z roku na rok rosnąca liczba zgłaszanych do niego dzieci. Do przesłuchań zapraszamy placówki oświatowe z terenu Nowej Huty oraz inne chętne jednostki. Przesłuchania – ze względu na sytuację epidemiologiczną – w tym roku odbędą się w formie multimedialnej. Zgłoszeni uczestnicy zostaną poproszeni o przygotowanie nagrań audiowizualnych wierszy, które zostaną ocenione przez komisję zgromadzoną w Klubie Aneks w dniach 6 i 7 października. Uroczysta gala z rozdaniem nagród odbędzie się w dniu 10 października w Klubie Aneks lub na zewnątrz, na terenie przy Klubie z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. Laureaci będą zapraszani pojedynczo wraz z rodzicami - ich występy polegające na autoprezentacji i recytacji wybranego wiersza zostaną sfilmowane i sfotografowane.

Regulamin i karta zgłoszenia:

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE